ایران، قزوین، شهر صنعتی البرز

خیابان ابوریحان بیرونی، بن بست یکم

1444 24 32 028

شماره تماس

شنبه تا جمعه: 18:00 - 8:00

فروشگاه سایت همه روزه باز است

سیستم روشنایی شهری

طراحی و ساخت پایه چراغ

شرکت آذرپاش پیشرو به عنوان طراح و تولید کننده انواع پایه چراغ های لوله ای و چند وجهی خیابانی و بزرگراهی شناخته میشود. ساخت پایه چراغ نیازمند دانش فنی بوده که این مجموعه سعی بر این دارد بتواند بهترین کیفیت و تولید را در زمینه به کار بندد. در طراحی پایه چراغ ساخت شرکت آذرپاش پیشرو اصول زیر رعایت شده است

  • تعیین ارتفاع درست سازه بر مبنای نور مورد نیاز موقعیت جغرافیایی ، مقدار ترافیک و تردد افراد
  • تعیین مشخصات فنی همانند ضخامت ورق ، نوع چراغ ، نوع فونداسیون و حجم آن ، نوع پوشش ، دهانه پایین و بالا
  • تعیین فاصله درست نصب پایه چراغ نسبت به همدیگر و تامین پایه ها به تعداد لازم
  • ایجاد طیف نور با لوکس ، دانسیته و حجم مناسب و به صورت یک دست و یکنواخت در بهترین حالت خود ، به صورتی که خیرگی و سایه محسوسی را ایجاد نکند .
  • قرار نگرفتن منبع نوری در مقابل دید راکبین و رهگذران
  • متناسب با بادهای منطقه ای و نیروهای محیطی و جغرافیایی محل
پایه چراغ شهری

یکی از انواع محصولاتی که می‌تواند برای زیباسازی شهر و همچنین، ایجاد نور در بخش‌های مختلف شهر مورد استفاده قرار گیرد، چراغ است. چراغ‌ های شهری از دو بخش اصلی پایه و خود چراغ تشکیل شده‌ اند که هر کدام از آن‌ ها اهمیت بسیار زیادی دارند. خرید پایه چراغ متناسب با سبک دکوراسیون یک محوطه، می‌تواند تاثیر زیادی روی زیبایی یک بخش از شهر داشته باشد. به همین خاطر، بسیاری از افرادی که در حوزه طراحی شهر فعالیت می‌کنند، اقدام به خرید پایه چراغ شیک و منحصر به فرد برای پارک‌ ها، خیابان‌ ها، کوچه و ... می‌کنند.

با این حال، قبل از خرید پایه چراغ پارکی و خیابانی، باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که در این مقاله به آن‌ ها اشاره خواهیم کرد. پس اگر به دنبال خرید انواع چراغ پارکی هستید و یا در مورد قیمت چراغ پارکی ابهام دارید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

پایه چراغ چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد انواع پایه چراغ و اهمیت خرید پایه چراغ با بهترین کیفیت صحبت کنیم، اجازه دهید تا پایه چراغ را تعریف کنیم. پایه چراغ‌ ها از جمله محصولات فلزی هستند که می‌توانند برای نصب در محوطه‌ های بیرونی یک مکان مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات از متریال‌ های مقاوم به رطوبت، بارش باران و ... ساخته می‌شوند تا هیچ دغدغه‎ ای برای استفاده از آن‌ ها در بیرون از منزل و محوطه وجود نداشته باشد.

بنابراین، هدف اصلی استفاده از پایه چراغ‌ ها، ایجاد یک بستر مناسب جهت قرار دادن چراغ‌ های مختلف روی این پایه هاست. این چراغ‌ ها می‌توانند برای نورانی کردن یک فضا بسیار ضروری محسوب شوند. پس بدیهی است که پایه چراغ‌ ها نیز می‌توانند برای ایجاد روشنایی در یک فضا ضروری به نظر برسند.

در حال حاضر، شما می‌توانید پایه چراغ‌ های متفاوتی را از فروشگاه‌ ها و تولیدکنندگان این محصولات تهیه کنید که هر کدام خصوصیات و ویژگی‌ های خاص خودشان را دارند. اما موضوعی که در مورد پایه چراغ‌ ها اهمیت دارد، مقاومت آن‌ها در برابر شرایط جوی، ضد زنگ بودن آن‌ها و همچنین ویژگی‌ های ظاهری است که نباید از این موارد چشم پوشی کنید.

پایه چراغ شهری

کاربردهای مختلف پایه چراغ

پایه چراغ‌ ها برای هر مکانی که نیاز به استفاده از چراغ می‌باشد، قابل استفاده است. به همین خاطر، اگر به دنبال خرید چراغ پارکی یا چراغ محوطه ویلا هستید، باید حتما اقدام به خرید پایه چراغ بر اساس ویژگی‌ های دلخواه خودتان کنید. از جمله کاربردهای مختلف پایه چراغ‌ ها عبارتند از:

·      پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی یکی از انواع پایه چراغ‌ های موجود در بازار است که به صورت تکی، متقارن و یا چهارتایی در پارک‌ها قابل استفاده می‌باشد.

·      پایه چراغ پیاده رو

پایه چراغ پیاده رو از جمله پایه‌ های بلند چراغ است که می‌تواند به صورت متقارن یا تکی به شما ارائه شود. استفاده از پایه چراغ پیاده رو باکیفیت و مقاوم بسیار حائز اهمیت است. چون این پایه‌ ها مستقیما با جان و سلامت مردم در ارتباط‌اند.

·      پایه چراغ خیابان

پایه چراغ خیابان برای خیابان‌ های پر رفت و آمد شهرهای پرجمعیت بسیار ضروری به نظر می‌رسد. برای خرید پایه چراغ خیابانی باید به میزان نوردهی چراغ‌ها توجه ویژه ‎ای شود. چون این پایه چراغ‌ها تاثیر زیادی روی امنیت رانندگی دارند.

·      پایه چراغ محوطه ویلا

پایه چراغ محوطه ویلا برای انواع ویلاهای مسکونی گزینه بسیار خوبی است. چراغ‌های محوطه ویلا در کنار زیبایی منحصر به فردی که به ویلاها می‌دهند، می‌توانند محوطه‌ های آن‌ها را روشن‎تر کنند.

پایه چراغ شهری

 

انواع پایه چراغ از نظر سبک طراحی

اگر به دنبال خرید پایه چراغ باشید، احتمالا با تنوع بسیار زیادی از پایه چراغ‌های موجود در بازار مواجه می‌شوید که شاید انتخاب این پایه‌ های چراغ را برای شما سخت تر می‌کنند. پایه چراغ از نظر سبک طراحی به دو دسته کلی تقسیم بندی می‌شود. همانطور که برای طراحی منزل و ساختمان مسکونی، دو سبک طراحی کلاسیک و مدرن وجود دارد، برای طراحی پایه چراغ نیز دو سبک کلاسیک و مدرن وجود دارند که در ادامه به خصوصیات آن‌ها اشاره می‌کنیم.

۱.   پایه چراغ کلاسیک

پایه چراغ کلاسیک یکی از انواع پایه چراغ‌های پارکی است که می‌تواند برای خیابان‌ها و یا محوطه ویلا و حیاط نیز مورد استفاده قرار گیرد. همانطور که از نام این پایه چراغ مشخص است، این پایه چراغ می‌تواند با طراحی کلاسیک خودش، زیبایی فوق‎ العاده ‎ای به یک مکان دهد. این پایه چراغ‌ها به صورت طرح‎دار و با جزئیات بیشتر طراحی شده‌اند. برخی از بخش‌ های این پایه چراغ با نقش و نگاره ای خاصی طراحی شده‌ اند که زیبایی زیادی به شهر و محوطه مورد نظر شما می‌دهند.

پایه چراغ چهارتایی آذرپاش یکی از انواع پایه چراغ‌های موجود در بازار است که در کنار زیبایی فوق ‎العاده، می‌تواند برای روشن کردن یک محوطه بسیار ایده ‎آل باشد. چرا که ۴ چراغ نورانی در این پایه چراغ به کار رفته‌اند و باعث ایجاد نور بسیار زیاد در محوطه می‌گردند.

۲.   پایه چراغ مدرن

پایه چراغ مدرن یکی دیگر از انواع پایه چراغ پارکی است که می‌تواند برای مکان‌های مدرن مورد استفاده قرار گیرد. این پایه چراغ‌ها معمولا دارای ظاهر متقارتی هستند و به دلیل داشتن ساختار ساده، قیمت مناسب تری نیز دارند. پایه چراغ متقارن و پایه چراغ تکی مدرن از جمله محصولات مدرن در آذرپاش هستند که برای محوطه‌های پارکی و خیابانی قابل استفاده‌اند.

قیمت خرید پایه چراغ چقدر است؟

پایه چراغ‌ها از جمله محصولاتی هستند که در محوطه خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین، تابش نور آفتاب، بارش باران و رطوبت می‌تواند روی کیفیت و طول‎عمر این پایه چراغ‌ها تاثیر منفی بگذارد. این موضوع اهمیت کیفیت پایه چراغ‌ها را دو چندان می‌کند. این موضوع را گفتیم تا متوجه شوید، بالا بودن قیمت پایه چراغ به شرط بالا بودن کیفیت آن، می‌تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

قیمت پایه چراغ بر اساس کیفیت پایه چراغ، اندازه و همچنین متریال‌های به کار رفته در پایه چراغ‌ها تعیین می‌شود. به طور کلی، هر چقدر متریال‌های به کار رفته در پایه چراغ پارکی و خیابانی، بهتر و مقاوم تر باشند؛ قیمت خرید پایه چراغ نیز افزایش پیدا می‌کند.

توصیه می‌کنیم که برای خرید پایه چراغ، با دید اقتصادی به این پایه چراغ‌ها نگاه نکنید. چون به طور کلی، این پایه چراغ‌ها باید در برابر شرایط جوی مختلف، ضربه، باد و طوفان مقاومت خوبی از خود نشان دهند. پس انتخاب بهترین پایه چراغ برای محوطه ویلا، پارک و خیابان بسیار حائز اهمیت است.

پایه چراغ شهری

قیمت پایه چراغ چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

آذرپاش؛ تولید کننده انواع پایه چراغ 

قطعا به منظور خرید پایه چراغ با کیفیت، باید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید که خیالتان از بابت محصولات ارائه شده در آن راحت باشد. آذرپاش به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان پایه چراغ‌های پارکی و خیابانی، به شما امکان خرید انواع پایه‌های چراغ لوکس و لاکچری را می‌دهد. پایه چراغ متقارن، پایه چراغ طرح جدید و پایه چراغ کلاسیک از جمله پایه چراغ‌های آذرپاش می‌باشند که هر کدام کاربردهای خاص خودشان را دارند.

قیمت پایه چراغ در آذرپاش بر اساس کیفیت محصولات موجود در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه است. همچنین، شما می‌توانید برای استعلام قیمت خرید پایه چراغ از آذرپاش با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و با ذکر نوع پایه چراغ دلخواه خود، از قیمت این پایه چراغ‌ها مطلع شوید.  پس در صورت نیاز به خرید پایه چراغ پارکی ارزان، با آذرپاش در ارتباط باشید.

جهت مشاوره، اطلاع از قیمت و خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۷۰۷۹ ۸۸۷ ۰۹۱۲
۳۷۸۷ ۰۰۶ ۰۹۱۲

۱۴۴۴ ۲۴ ۳۲ ۰۲۸

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.