قزوین شهرک صنعتی البرز

خیایان ابوریحان بیرونی بن بست یکم

۰۲۸۳۲۲۴۱۴۴۴

تلفن پشتیبانی فقط در ساعات اداری

شنبه تا چهارشنبه: 18:00 - 8:00

فروشگاه سایت همیشه آماده پذیرش سفارش است

تولیدکننده ایستگاه اتوبوس

وجود ایستگاه اتوبوسی راحت و زیبا، برای تمام سیستم های حمل و نقل درون شهری و روستایی، امری واجب و ضروری است، اما میزان مناسب بودن این ایستگاه ها بستگی به نظر شهروندانی دارد که از آنها استفاده می کنند. از دید مدیران شهری که مسئولیت رسیدگی به این موارد را بر عهده دارند، یک ایستگاه اتوبوس ایده ال، ایستگاهی است که به مراقبت و نگهداری کمتری احتیاج دارد اما از دید شهروندان،یک ایستگاه خوب، محیط دید بالایی دارد و امکان سوار شدن راحت به اتوبوس را فراهم می کند. مکان های بدون سایه بان، مکان های تجاری پر رفت و آمد، مکان هایی که آمد و شد افراد سالمند در آنجا بیشتر است و مکان هایی که در آن آب و هوا اعتدال مناسبی نداشته باشد، برای رفاه شهروندان نیازمند به نصب ایستگاه های اتوبوس است. شرکت آذرپاش پیشرو با دانش و تجربه بالای کادر مختصص اقدام به طراحی و تولید ایستگاه اتوبوس در رنگ و طرح های محتلف نموده است.

 
ایستگاه اتوبوس سرپوشیده

ایستگاه اتوبوس سرپوشیده

ایستگاه اتوبوس جدید

نیمکت پارکی فلزی طرح ونوس

ایستگاه اتوبوس مینیمال

ایستگاه اتوبوس مینیمال

ایستگاه اتوبوس نوستالژیک

ایستگاه اتوبوس نوستالژیک

ایستگاه اتوبوس مدرن

نیمکت پارکی فلزی طرح کلاسیک

ایستگاه اتوبوس کلاسیک

نیمکت پارکی فلزی طرح سرو

اتوبوس به عنوان یک وسیله نقلیه بسیار مهم برای ما ایرانیان شناخته می‌شود که این روزها با تنوع خطوط بسیار زیادی در سراسر کشور ایران در حرکت است. به منظور ایجاد راحتی برای مردم در هنگام منتظر ماندن برای رسیدن اتوبوس، امکان ساخت و خرید ایستگاه اتوبوس برای انواع ایستگاه‌هایی که اتوبوس‌ها در آن جا نگه می‌دارند، ضروری است. در حال حاضر، امکان خرید ایستگاه اتوبوس با تنوع بسیار بالایی در بازار کشور ایران وجود دارد. همچنین، تولید کننده ایستگاه اتوبوس به شما این امکان را می‌دهد تا بر اساس سبک دلخواه خود، اقدام به سفارش ایستگاه اتوبوس کنید.

خرید انواع ایستگاه اتوبوس

خرید انواع ایستگاه اتوبوس

اهمیت و چالش‌های خرید و طراحی ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس به عنوان یک مکان برای استراحت مردم شناخته می‌شود که می‌تواند در نقاط مختلف شهر، به ویژه در نقاطی که مسیرهای عبور بسیاری از مردم است، مورد استفاده قرار گیرد. طراحی ایستگاه اتوبوس می‌تواند چالش‌های بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. چرا که این ایستگاه‌های اتوبوس می‌توانند تاثیر زیادی روی زیبایی شهرها داشته باشند. از طرفی سازه‌های این ایستگاه‌های اتوبوس باید به گونه‎ای باشد که از افراد در هنگام بارش باران و تابش آفتاب شدید، محافظت کند.

متاسفانه، اگر برای طراحی ایستگاه اتوبوس از دانش تخصصی و فنی کافی استفاده نشود، ممکن است که سازه ایستگاه اتوبوس به اندازه کافی ایمنی نداشته باشند. در این صورت احتمال اینکه سازه در اثر باد یا طوفان دچار مشکل شود و امنیت مردم نیز دچار اختلال گردد، وجود دارد. از این رو لازم است که برای سفارش ساخت ایستگاه اتوبوس، حتما از یک تولید کننده ایستگاه اتوبوس معتبر کمک بگیرید. چون قطعا مجموعه‌های سازنده ایستگاه اتوبوس معتبر، اعتبار خود را با استفاده از متریال‌های بی‎کیفیت برای ساخت ایستگاه اتوبوس، از بین نخواهند برد.

ایستگاه اتوبوس چه جلوه‎ای در شهر دارد؟

ایستگاه اتوبوس به عنوان یک سازه فلزی می‌تواند تاثیر زیادی روی زیبایی شهر داشته باشد. پس قطعا خرید ایستگاه اتوبوس مدرن و جدید، در ایجاد شهرهای مدرن و بروز بسیار موثر است. در حالی که هنوز هم در برخی از شهرهای کشور ایران، از ایستگاه‌های اتوبوس قدیمی و فلزی استفاده می‌شود، می‌توان از ایستگاه اتوبوس‌های شیشه‎ای و سرپوشیده نیز استفاده کرد که در کنار زیبایی، مقاومت و استحکام آن‌ها نیز بالاست.

در حال حاضر، با توجه به انتظارات مردم کشور ایران، ساخت ایستگاه اتوبوس می‌تواند با روش‌های طراحی نوین به صورت تخصصی و اصولی‎تر انجام شود. در این صورت، هم زیبایی ایستگاه‌های اتوبوس حفظ می‌شود، هم می‌توان با احساس امنیتی بیشتری در ایستگاه‌های اتوبوس استراحت کرد.

سفارش ساخت و طراحی ایستگاه اتوبوس

سفارش ساخت و طراحی ایستگاه اتوبوس

آشنایی با انواع ایستگاه برای اتوبوس

شاید در گذشته همه ایستگاه‌های اتوبوس ظاهر مشابهی داشتند. هنوز هم ایستگاه‌های اتوبوس قدیمی که با رنگ سبز طراحی می‌شدند را به یاد داریم که البته ظاهر آن‌ها چنگی به دل نمی‌زد. اما این روزها برای طراحی ایستگاه اتوبوس وقت بیشتری گذاشته می‌شود. همچنین، مشکلات و دغدغه‌های مردم نیز در هنگام نشستن در ایستگاه اتوبوس در نظر گرفته می‌شود تا در نهایت انواع ایستگاه اتوبوس با بهترین ظاهر و کیفیت ساخته شوند. از جمله انواع ایستگاه‌های اتوبوس قابل سفارش عبارتند از:

  • ایستگاه اتوبوس سرپوشیده

یکی از انواع ایستگاه اتوبوس که اتفاقا طرفداران بسیار زیادی در بین ایرانیان دارد، ایستگاه اتوبوس سرپوشیده است. این ایستگاه اتوبوس به گونه‎ای طراحی شده که دور تا دور آن به طور کامل با شیشه و متریال‌های مختلف دیگر پوشیده شده است. به همین خاطر، ایستگاه اتوبوس سرپوشیده می‌تواند برای مکان‌های خیلی سرد در روزهای سرد زمستان گزینه بسیار خوبی باشد. با توجه به اینکه کلیه بخش‌های این ایستگاه اتوبوس پوشیده است، می‌توان به راحتی برای جلوگیری از بارش باران، برف و ... به داخل این ایستگاه، درب‌های آن را بست. در نهایت می‌توان از ایستگاه اتوبوس سرپوشیده مانند یک اتاقک استفاده کرد.

  • ایستگاه اتوبوس معمولی به همراه سقف شیشه‌ای

ایستگاه اتوبوس معمولی به همراه سقف شیشه‌ای، یکی دیگر از انواع ایستگاه‌های اتوبوس است. ساخت ایستگاه اتوبوس معمولی به همراه سقف شیشه‎ای در کشور ایران رواج زیادی دارد. چون اولا قیمت این ایستگاه‌های اتوبوس پایین‎تر است؛ هم اینکه این ایستگاه‌های اتوبوس دارای ظاهر شیک‎تر و مدرن‎تری می‌باشند. ایستگاه اتوبوس مینیمال آذرپاش، یکی از انواع ایستگاه‌های اتوبوس معمولی به همراه سقف شیشه‌ای است که دارای ظاهر بسیار جذابی می‌باشد.

  • ایستگاه اتوبوس معمولی به همراه سقف فلزی

ایستگاه اتوبوس معمولی به همراه سقف فلزی که در آذرپاش با نام ایستگاه اتوبوس نوستالژیک شناخته می‌شود، یکی از انواع ایستگاه‌های اتوبوس موجود در بازار بوده که با ظاهر قدیمی‎تر به شما ارائه می‌شود. اگر به دنبال خرید ایستگاه اتوبوس معمولی هستید، حتما به وجود سقف برای ایستگاه‌های اتوبوس توجه داشته باشید. چون به هر حال، همین یک سقف فلزی، می‌تواند تاثیر زیادی روی زیبایی ایستگاه اتوبوس داشته باشد.

بهترین تولید کننده ایستگاه اتوبوس

بهترین تولید کننده ایستگاه اتوبوس

سفارش ساخت و طراحی ایستگاه اتوبوس

با توجه به اینکه رای کلیه شهرهای کشور نیاز به ساخت و طراحی ایستگاه اتوبوس است، در حال حاضر شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلفی در حوزه تولید ایستگاه اتوبوس و فروش این ایستگاه‌ها فعالیت می‌کنند. اما به منظور ساخت و طراحی ایستگاه اتوبوس، حتما باید از مجموعه‌هایی کمک بگیرید که تولید کننده ایستگاه اتوبوس هستند.

برای سفارش ایستگاه اتوبوس، لازم است که ابتدا مدل ایستگاه اتوبوس و مسقف بودن و نبودن آن تعیین شود. سپس، بر اساس تعداد ایستگاه‌های اتوبوس مورد نیاز، مراحل مربوط به طراحی ایستگاه اتوبوس انجام می‌شود. بدیهی است که امکان طراحی ایستگاه اتوبوس بر اساس نظر مشتری نیز وجود دارد. بنابراین، در صورت نیاز به اضافه کردن یا حذف کردن بخش‌هایی از ایستگاه اتوبوس، می‌توان این کار را با ارائه توضیحات به فرد تولید کننده ایستگاه اتوبوس، انجام داد.

قیمت ایستگاه اتوبوس چقدر است؟

قیمت ایستگاه اتوبوس وابسته به عوامل بسیار متعددی است. متاسفانه، در سال‌های اخیر به دلیل بالا رفتن قیمت فلز و شیشه، ساخت ایستگاه اتوبوس نیز هزینه زیادی را به همراه داشته است. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که در حوزه فروش ایستگاه اتوبوس هستند، مدام نیاز داشته باشند تا مشتریان خود دلیل بالا رفتن قیمت ایستگاه اتوبوس را توضیح دهند.

به طور کلی، به دلیل به کار رفتن متریال‌های خاص و رنگ‌های مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی در هنگام ساخت ایستگاه اتوبوس، قیمت ایستگاه اتوبوس نیز به صورت روزانه و با تغییر قیمت‌های متریال‌ها، متفاوت می‌شود. البته باید توجه داشت که هر چقدر کیفیت متریال‌های به کار رفته در هنگام ساخت و طراحی ایستگاه اتوبوس بیشتر باشد، قیمت این ایستگاه‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

از این رو توصیه می‌کنیم که کیفیت را فدای قیمت ایستگاه اتوبوس نکنید. در صورتی که در شهرداری حضور دارید و قصد سفارش ایستگاه اتوبوس از تولید کننده ایستگاه اتوبوس را دارید، در قدم اول به کیفیت ایستگاه اتوبوس توجه داشته باشید، سپس با دید اقتصادی به این ایستگاه‌ها نگاه کنید. چون اساسا ایستگاه‌های اتوبوس ارزان قیمت، نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای شهرهای مختلف کشور ایران باشند.

تولید کننده ایستگاه اتوبوس

تولید کننده ایستگاه اتوبوس

آذرپاش؛ تولید کننده ایستگاه اتوبوس

برای خرید ایستگاه اتوبوس، باید حتما به تولید کنندگان معتبر این ایستگاه‌ها مراجعه کنید. آذرپاش به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان ایستگاه‌های اتوبوس موجود در کشور ایران، امکان خرید بهترین ایستگاه‌های اتوبوس را بر اساس نیاز و بودجه هر یک از افراد می‌دهد. به کار رفتن بهترین متریال‌ها برای ساخت ایستگاه اتوبوس و در نظر گرفتن طراحی منحصر به فرد در هنگام ساخت ایستگاه اتوبوس، باعث شده تا ایستگاه‌های اتوبوس تولید شده در آذرپاش دارای کیفیت بسیار بالایی باشند.

شماره های تماس جهت خرید ایستگاه اتوبوسو آگاهی از قیمت انواع ایستگاه اتوبوس

۰۹۱۲۰۰۶۳۷۸۷
۰۹۱۲۵۸۱۴۵۱۰

۰۲۸-۳۲۲۴۱۴۴۴
۰۲۸-۳۲۲۳۹۲۲۴

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.