ایران، قزوین، شهر صنعتی البرز

خیابان ابوریحان بیرونی، بن بست یکم

1444 24 32 028

شماره تماس

شنبه تا جمعه: 18:00 - 8:00

فروشگاه سایت همه روزه باز است

نیمکت پارکی فلزی طرح یلدا

نیمکت یلدا

نیمکت پارکی فلزی طرح ونوس

نیمکت ونوس

نیمکت پارکی فلزی طرح مانا

نیمکت مانا

نیمکت کیمیا

نیمکت کیمیا

نیمکت پارکی فلزی طرح کلاسیک

نیمکت کلاسیک

نیمکت پارکی فلزی طرح سرو

نیمکت سرو

شماره های تماس جهت خرید نیمکت پارکی فلزی و آگاهی از قیمت انواع نیمکت پارکی

۷۰۷۹ ۸۸۷ ۰۹۱۲
۳۷۸۷ ۰۰۶ ۰۹۱۲

۱۴۴۴ ۲۴ ۳۲ ۰۲۸

نیمکت پارکی چیست و چرا حائز اهمیت است؟

نیمکت به عنوان یکی از اصلی ترین اجزاء مبلمان شهری، به منظور نشستن و استراحت کردن شهروندان (به ویژه سالمندان) در اماکن عمومی از قبیل پارک ها، تفرجگاه ها، بیمارستان ها، خیابان ها و پایانه های مسافربری تعبیه شده است. زندگی پر استرس و ماشینی امروز سبب شده که مردم بیش از پیش به فضاهای سبز و پارک ها روی بیاورند و زمان زیادی را در این مکان ها بگذرانند. وجود نشیمنگاه های پارکی در سطح شهر علاوه بر اینکه احساس آرامش را برای شهروندان به ارمغان می آورد، کمک شایانی در جهت بهبود چهره شهر نیز می کند.

امروزه شهرداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها به منظور رفاه حال مردم اقدام به خرید نیمکت پارکی کرده و آن ها را در نقاط مختلف شهر و روستا تعبیه کرده اند. علاوه بر ارگان های مذکور، افراد حقیقی نیز بنا بر نیاز خود برای ویلا ها، باغ ها و منازلشان نیمکت خریداری می کنند. نیمکت پارک و مخزن زباله گالوانیزه از جمله پر کاربرد ترین ادوات شهری هستند.

شرکت های تولیدی زیادی در سراسر کشور در زمینه طراحی و تولید نیمکت پارکی فعالیت دارند. شرکت آذرپاش پیشرو یکی از شرکت های با سابقه در زمینه طراحی و ساخت نیمکت پارکی است که با بکارگیری طراحان و نیرو های مجرب و متخصص توانسته نیمکت هایی با کیفیت بالا و قیمت نازل تولید کند و پاسخگوی نیاز بازار در این زمینه باشد. اگر به دنبال کسب آگاهی درباره قیمت نیمکت پارک هستید، می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت آذرپاش پیشرو تماس بگیرید.    

در حال حاضر نیمکت های پارکی در اشکال و جنس های مختلف طراحی و تولید می شود. طراحی و جنس این نشیمنگاه ها در یک مکان بر اساس وضعیت آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی و فرهنگ مردم آن ناحیه انتخاب می شود. نیمکت باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر زیبا سازی منطقه، مطابق با آناتومی بدن انسان باشد تا راحتی در حین نشستن را برای شهروندان به ارمغان بیاورد. شرکت آذرپاش پیشرو علاوه بر تولید و فروش نیمکت پارک استاندارد، در زمینه تولید مخزن زباله، تابلوهای راهنما، ایستگاه اتوبوس، میل پرچم، تابلوهای تبلیغاتی، ست های ورزشی، المان های شهری و ادوات نورپردازی شهری از جمله شرکت های پیشتاز است.

به منظور آشنایی با انواع مختلف نیمکت پارکی و با خبر شدن از قیمت نیمکت پارکی علاوه بر خواندن این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری را از مشاوران و کارشناسان شرکت آذرپاش پیشرو کسب کنید.

نیمکت پارکی چه تاثیری در سلامت افراد جامعه دارد؟

سلامت جسم و سلامت روان دو بعد از سلامت افراد جامعه است. وجود نیمکت پارکی در پارک ها تاثیرات مثبتی بر روی سلامت جسم و روان شهروندان دارد. همانطور که ذکر شد مشغله هایی که امروزه در زندگی شهری وجود دارد، سبب شده تا مردم بیش از پیش به پارک ها روی بیاورند. گذراندن وقت در فضای سبز تا حدود زیادی انسان را از مشغله های زندگی دور کرده و از این طریق تاثیر مثبتی در سلامت روان او خواهد داشت. وجود نیمکت پارکی مناسب و استاندارد در پارک ها سبب شده که شهروندان بدون احساس خستگی و در کمال آرامش، مدت زیادی را در فضاهای سبز سپری کرده و لذت ببرند.

خوشبختانه امروزه شهرداری ها با تعبیه ست ورزشی در اغلب پارک ها، گام سترگی را در جهت تشویق مردم به ورزش برداشته اند. وقتی شما در پارک مدتی را مشغول ورزش کردن هستید ممکن است احساس خستگی کنید و به دنبال جایی برای نشستن و استراحت کردن باشید. به همین جهت شما می توانید از نیمکت های پارکی جهت استراحت کردن در بین وعده های ورزشی استفاده کنید. استراحت کردن و رفع خستگی، شما را به ورزش بیشتر ترغیب می کند. از این جهت می توان گفت که وجود نیمکت پارکی در سلامت جسم انسان نیز نقش دارد.  

 

نیمکت پارکی از چه موادی ساخته می شود؟

 دو ویژگی مهم نیمکت پارکی، زیبایی و مقاومت آن است. زیبایی یک نیمکت پارکی به جنس، طراحی، رنگ و تناسب نیمکت با محیط اطراف آن بستگی دارد. از طرف دیگر نیمکت پارکی می بایست مقاومت بالایی در برابر تحمل وزن، ضربه و شرایط مختلف جوی داشته باشد. مواد گوناگونی به عنوان ماده اولیه به منظور ساخت نیمکت پارکی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه با انواعی از نیمکت های پارکی آشنا می شویم.

 • نیمکت پارکی فلزی

نیمکت فلزی پارک از فلزات مختلفی ساخته می شود و از جمله پرکاربرد ترین نیمکت ها در مناطق شهری هستند. نیمکت های آلومینیومی، فولادی، آهنی و چدنی در این دسته قرار می گیرند. نیمکت های آلومینیومی علاوه بر مقاومت بالا، وزن کمی دارند. جابجا کردن نیمکت های آلومینیومی راحت است. از این نیمکت ها اغلب در پارک ها و استادیوم های ورزشی استفاده می شود. اگر بخواهیم از نیمکت فلزی در فضاهای باز استفاده کنیم، بهتر است از آهن، آلیاژهای آلومینیوم و آلومینیوم اکسترود شده به عنوان ماده اولیه استفاده کنیم. نیمکت پارکی فلزی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. قیمت نیمکت پارکی فلزی بسته به نوع فلز مورد استفاده، اندازه نیمکت سفارشی و طرح آن متفاوت است.

 • نیمکت پارکی چوبی

نیمکت پارکی چوبی از جمله کاربردی ترین نیمکت ها در فضای سبز و تفرجگاه ها است. این نوع نیمکت ها دارای تنوع زیادی از نظر طرح و رنگ هستند. از آنجاییکه این نیمکت ها از چوب ساخته می شوند، چهره بکر تری به محیط پیرامون خود می دهند. قیمت نیمکت پارکی چوبی نیز بر اساس نوع چوب مورد استفاده، طرح نیمکت، اندازه نیمکت و برش های چوب برآورد می شود. ساج، چوب درخت سرو و کاج از جمله چوب هایی هستند که در ساخت نیمکت پارکی چوبی مورد استفاده قرار می گیرند.  

 • نیمکت پارکی سیمانی

نیمکت پارکی سیمانی در طرح ها و رنگ های مختلف با استفاده از سیمان ساخته می شود. از جمله ویژگی های این نیمکت ها می توان به مقاومت در برابر تحمل وزن بالا و ضربه اشاره کرد. از آنجاییکه نیمکت پارکی سیمانی مقاومت بسیار بالایی در برابر برف و باران دارد، استفاده از آن ها در مناقط بارانی (بطور مثال شهر های شمال کشور) بسیار مرسوم است. یکی از نکات منفی این نیمکت ها وزن بالای آن ها است که جابجایی آن ها را دشوار می کند. قیمت نیمکت پارکی سیمانی بر اساس میزان و تراکم سیمان مورد استفاده متغیر است.

 • نیمکت پارکی سنگی و بتنی

نیمکت پارکی سنگی نیز از جمله مقاوم ترین نیمکت های موجود هستند که در طرح های مختلف تولید می شوند. از این نیمکت ها می توان در پارک ها و ویلا ها استفاده کرد. نیمکت های پارکی سنگی نیز همانند نیمکت های چوبی در طبیعی جلوه دادن منظره موفق عمل می کنند. این نوع نیمکت ها از استحکام فوق العاده ای برخوردارند. تنوع نیمکت پارکی سنگی از نیمکت های دیگر کمتر است. نیمکت پارکی بتنی یکی از انواع نیمکت سنگی است. نیمکت پارکی بتنی بدلیل دارا بودن اسکلت فلزی (میل گرد فلزی) و عدم تخلخل، نسبت به نیمکت هایی که با سنگ طبیعی ساخته می شوند، مقاوم تر هستند. نیمکت پارکی بتنی در اغلب موارد در یکی از طرح های رومی، کلاسیک و انگلیسی تولید می شود. استفاده از سنگ تراورتن نیز در ساخت نیمکت های سنگی، رایج است.

 • نیمکت پارکی رزینی و پلاستیکی

برای ساخت نیمکت پارکی پلاستیکی معمولا از پلی اتیلن و برای ساخت نیمکت های رزینی از رزین استفاده می شود. صندلی ها و نیمکت های ترموپلاستیک در این دسته قرار می گیرند. برای ساخت نیمکت های ترموپلاستیک ابتدا پلاستیک را به کمک حرارت آب کرده و سپس با دستگاه های پرس به اشکال مختلف در می آورند.

نیمکت پارکی چوب پلاست یکی دیگر از انواع نیمکت های پلاستیکی است. چوب پلاست در واقع از ترکیب براده های چوب و مواد پلی مری ساخته می شود. از جمله ویژگی های نیمکت پارکی پلاستیکی می توان به سبکی، استحکام و ارزان بودن آن ها اشاره کرد. با به کار بردن لامپ های LED در نیمکت پارکی پلاستیکی می توان نیمکت نورانی تولید کرد. نیمکت های نورانی در شب هنگام جلوه ی چشم نوازی را به پارک ها و تفرجگاه ها می دهند. لازم به ذکر است که استفاده از نیمکت های فلزی در پارک ها نسبت به نیمکت های پلاستیکی رایج تر است.

 • نیمکت حصیری

نیمکت هایی که با استفاده از چوب درخت انگور، بامبو و پایا ساخته می شوند تحت عنوان نیمکت های حصیری شناخته می شوند. این نیمکت های فانتزی به منظور استفاده در مکان های سر پوشیده (مانند بالکن و آلاچیق) طراحی و تولید می شوند.

 • نیمکت پارکی ترکیبی (تلفیقی)

در برخی از موارد به منظور ساخت نیمکت پارکی از چند ماده استفاده می شود. در چنین مواردی معمولا جنس پایه ها از جنس نشیمنگاه و تکیه گاه متفاوت است. به عنوان مثال برای ساخت نیمکتی که در تصویر پایین مشاهده می کنید، نشیمنگاه و تکیه گاه از جنس چوب پلاست و پایه از جنس چدن انتخاب شده است. ترکیب های دیگری از قبیل چوب-چدن، چوب-آهن، بتن- آهن و آهن-چدن در طراحی و ساخت نیمکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نیمکت پارکی چوب پلاست با پایه های چدنی

نیمکت پارکی چوب پلاست با پایه های چدنی

انواع نیمکت پارکی از نظر طراحی

طراحی های مختلفی برای نیمکت پارکی وجود دارد و روز به روز بر تعداد این طرح ها افزوده می شود. نوع طراحی در قیمت نیمکت پارکی تاثیر گذار است. در این قسمت ۵ طرح کلی از نیمکت های پارکی بررسی می شوند.

 • نیمکت پارکی بدون تکیه گاه

در این نیمکت ها همانند نیمکت های مدل رومی، قسمت تکیه گاه حذف شده است. این نیمکت ها در دو مدل دسته دار و بدون دسته تولید می شوند. استفاده از این نیمکت ها در پیاده رو ها و پارک ها و سایر مکان های عمومی مرسوم است. در تصویر زیر نمونه ای از این نیمکت ها که توسط شرکت آذرپاش پیشرو طراحی و تولید شده است را مشاهده می کنید.

 نیمکت پارکی چوب پلاست با پایه های آهنی

نیمکت پارکی چوب پلاست با پایه های آهنی

 

 • نیمکت پارکی تکیه گاه دار

در این نیمکت ها قسمت تکیه گاه برای تکیه دادن قسمت پشت بدن، تعبیه شده است. قیمت نیمکت پارکی تکیه گاه دار نسبت به انواع بدون تکیه گاه بیشتر است. استفاده از این نیمکت ها در مکان های عمومی رایج است. این نیمکت ها در دو نوع بدون دسته و دسته دار تولید می شود. در تصویر زیر یک نمونه از این نیمکت ها که در شرکت آذرپاش پیشرو طراحی و تولید شده را مشاهده می کنید.

 نیمکت پارکی آهنی با پایه های چدنی

نیمکت پارکی آهنی با پایه های چدنی

 • نیمکت پارکی سایه بان دار

در طراحی این نوع نیمکت ها، به منظور نرسیدن نور مستقیم خورشید و باران به بدن شهروندان از سایه بان استفاده شده است. این نیمکت ها معمولا در مناطقی که سایه درختان وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت نیمکت پارکی سایه بان دار نسبت به انواع بدون سایه بان بیشتر است. در شهر های کویری و شهر های جنوبی کشور بهتر است از این نوع نیمکت ها به منظور رفاه حال شهروندان، استفاده شود. در تصویر زیر یک نمونه از این نیمکت ها که در شرکت آذرپاش پیشرو طراحی و تولید شده را مشاهده می کنید.

نیمکت پارکی بدون تکیه گاه آهنی همراه با سایه بان

نیمکت پارکی بدون تکیه گاه آهنی همراه با سایه بان

 • نیمکت پارکی دور درختی

این نوع نیمکت ها با طراحی دایره ای خود، به دور یک درخت قرار می گیرند. طراحی و ساخت این نیمکت ها سبب شده تا بدون آسیب رساندن به درخت، نیمکت را در یک مکان قرار داد. از طرف دیگر این نیمکت ها امکان این را فراهم کرده اند که شهروندان اوقات خوشی را در زیر سایه درخت داشته باشند. نیمکت پارکی دور درختی در بسیاری از پارک ها دیده می شود. در تصویر زیر یک نمونه از این نیمکت ها که در شرکت آذرپاش پیشرو طراحی و تولید شده را مشاهده می کنید.

نیمکت پارکی دور درختی آهنی

 • نیمکت پارکی میز دار

این نوع نیمکت ها جهت رفاه و آسایش هرچه بیشتر شهروندان در هنگام غذا خوردن، بازی کردن و گپ زدن در پارک ها، طراحی و تولید می شود. در تصویر زیر یک نمونه از این نیمکت ها که در شرکت آذرپاش پیشرو طراحی و تولید شده را مشاهده می کنید.

نیمکت پارکی میز دار از جنس چوب پلاست با اسکلت تسمه ای

نیمکت پارکی میز دار از جنس چوب پلاست با اسکلت تسمه ای

نیمکت پارکی در چه مکان هایی باید نصب شود؟

یکی از نکات مهمی که می بایست به آن توجه کرد، محل نصب نیمکت پارکی است. شهرداری ها و بخشداری ها برای پیدا کردن مناسب ترین مکان برای نصب نیمکت های پارکی چندین پارامتر را مد نظر قرار می دهند. این نیمکت ها معمولا در مکان های پر تردد (مانند خیابان ها، حیاط اداره ها و مدارس، پارک ها و ...) نصب می شوند. دسترسی نیمکت پارکی به کیوسک تلفن، مخزن زباله و آبخوری ها از مواردی هستند که در انتخاب محل نصب نیمکت ها ملاک قرار می گیرد. نصب نیمکت ها در پیاده رو ها به منظور رفاه حال سالمندان از جمله کارهایی است که شهرداری ها انجام می دهند.

نصب نیمکت پارکی به چه صورت است؟

برای نصب نیمکت پارکی به زمین از روش های مختلفی استفاده می شود که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • نصب نیمکت پارکی به کمک بتن و پلیت:

در این قسمت از دو روش مجزا برای نصب نیمکت پارکی استفاده می شود. در روش اول با جوش دادن پایه های نیمکت پارکی به فوندانسیون های آماده، نیمکت به زمین متصل می شود. نصاب با استفاده از این روش می تواند نیمکت ها را در تراز ترین حالت و در کمترین زمان نصب کند. لازم به ذکر است که هزینه لازم برای انجام این روش بالا است. در روش دوم ابتدا چهار حفره در زمین حفر می شود؛ در مرحله بعد حفره ها با بتن پر شده و صفحه فلزی (پلیت) در درون بتن فرو برده می شود. پس از خشک شدن بتن پایه های نیمکت با کمک جوش به پلیت متصل می شود. در روش دوم تراز کردن پایه های نیمکت دشوار است.

 • نصب نیمکت پارکی به روش ریشه ای:

در این روش ابتدا چهار حفره در زمین حفر و سپس حفره ها با بتن پر می شود. قبل از سفت شدن بتن، پایه های نیمکت پارکی در درون بتن فرو برده می شود. در این روش نصاب باید قبل از سفت شدن بتن پایه ها را تراز کند. تراز کردن پایه ها در این روش دشوار بوده و به مهارت نصاب بستگی دارد.

 • نصب نیمکت پارکی به روش سطحی:

در این روش نصاب پایه های نیمکت پارکی را به صورت مستقیم به زمین پیچ می کند. این روش رایج ترین روش برای نصب نیمکت فلزی پارک به شمار می رود. 

نیمکت فلزی پارک ها چگونه و از چه موادی ساخته می شوند؟

در بین انواع نیمکت های موجود، نیمکت پارکی فلزی کاربرد بیشتری دارد. از جمله نیمکت های فلزی می توان به نیمکت فلزی CNC، نیمکت فلزی لوله ای و نیمکت فلزی چدنی اشاره کرد. اگر سوالاتی در مورد قیمت نیمکت پارکی فلزی در تهران دارید، کارشناسان مجرب شرکت آذرپاش پیشرو می توانند پاسخگوی شما در این زمینه باشند.

 • نیمکت پارکی فلزی از نوع CNC:

 در ساخت نیمکت فلزی CNC از ورقه های فولادی استفاده می شود. مرحله ابتدایی در ساخت این نوع نیمکت ها طراحی آن است. در این مرحله، طرح فضایی اولیه در نرم افزار های طراحی پیاده سازی می شود. در مرحله بعدی قطعات طراحی شده در نرم افزار به وسیله دستگاه برش CNC برش داده می شود. پس از برشکاری قطعات به صورت الکتروستاتیک رنگ آمیزی می شوند و سپس به واحد منتاژ منتقل می شوند. از آنجاییکه هر نوع طرحی را می توان در ساخت این نوع نیمکت ها اعمال کرد، استفاده از آن ها در سطح شهر، نقش مهمی را در زیباسازی چهره شهر ایفا می کند. قیمت این نوع نیمکت ها در بین قیمت نیمکت های چدنی و لوله ای قرار دارد. در تصویر پایین نمونه ای از نیمکت فلزی CNC ساخته شده توسط شرکت آذرپاش پیشرو را مشاهده می کنید.

نیمکت پارکی بدون تکیه گاه از نوع CNC

نیمکت پارکی بدون تکیه گاه از نوع CNC

 • نیمکت پارکی فلزی از نوع لوله ای:

این نیمکت ها پر کاربردترین نوع نیمکت ها در بین نیمکت های فلزی هستند. مراحل ساخت این نوع نیمکت ها از سایر نیمکت های فلزی ساده تر است به همین دلیل قیمت نازل تری دارند. اگر به دنبال نیمکت پارکی ارزان قیمت هستید، این نوع از نیمکت ها می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. در ساخت این نیمکت ها از پروفیل های آهنی استفاده می شود. برای ساخت این نیمکت ها از فرم دهی لوله های آهنی به روش خمکاری استفاده می شود. در تصویر پایین نمونه ای از نیمکت فلزی لوله ای ساخته شده توسط شرکت آذرپاش پیشرو را مشاهده می کنید.

نیمکت پارکی بدون تکیه گاه از نوع لوله ای

نیمکت پارکی بدون تکیه گاه از نوع لوله ای

 • نیمکت فلزی پارکی از جنس چدن:

در ساخت این نوع از نیمکت ها از چدن استفاده شده است. وزن، استحکام و قیمت نیمکت پارکی چدنی نسبت به سایر نیمکت های فلزی بیشتر است. وزن بالای این نیمکت ها سبب ضد سرقت شدن آن ها می شود. در تصویر پایین نمونه ای از یک نیمکت فلزی با فریم چدنی را مشاهده می کنید. قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه این نیمکت ها ممکن است آهنی، چوبی یا از جنس چوب پلاست باشد.

نیمکت پارکی چوب پلاست با پایه های چدنی

نیمکت پارکی چوب پلاست با پایه های چدنی

 • نیمکت پارکی فلزی از نوع تسمه ای:

در ساخت این نوع نیمکت ها از تسمه های آهنی استفاده می شود. دوام بالا، زیبایی و ظرافت از جمله ویژگی های این نوع نیمکت ها است. قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه این نیمکت ها ممکن است آهنی، چوبی یا از جنس چوب پلاست باشد. عکس پایین نمونه ای از نیمکت های تسمه ای را به تصویر می کشد.

نیمکت پارکی چوب پلاست با فریم تسمه ای

نیمکت پارکی چوب پلاست با فریم تسمه ای

در هنگام خرید نیمکت پارکی فلزی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در هنگام خرید نیمکت فلزی پارک می بایست به نکات زیر توجه کرد:

 • مکانی که می خواهیم نیمکت پارکی را در آن قرار دهیم.
 • میزان فضایی که می خواهیم به نیمکت پارکی اختصاص دهیم.
 • جنس نیمکت پارکی
 • قیمت نیمکت پارکی
 • ابعاد نیمکت پارکی
 • راحتی نیمکت پارکی
 • رنگ نیمکت پارکی
 • دوام و استحکام نیمکت پارکی
 • مورد استفاده نیمکت پارکی

 

 

در هنگام تولید نیمکت پارکی باید چه مواردی را مد نظر قرار داد؟

شرکت تولید کننده نیمکت پارکی برای تولید یک نیمکت راحت، مقاوم و زیبا باید پارامترهای متعددی را در نظر بگیرد. طراحان حرفه ای شرکت آذرپاش پیشرو توانسته اند با بررسی آناتومی بدن انسان ایده آل ترین نیمکت های پارکی و مبلمان شهری را جهت رفاه و آسایش شهروندان هنگام استراحت در پارک ها و معابر عمومی تولید کنند. در طراحی و ساخت این نیمکت ها توجه زیادی به فرم ایده آل ستون فقرات، فاصله مناسب نشیمنگاه از زمین و میزان قوس کمر شده است. در نظر گرفتن این موارد توسط شرکت آذرپاش پیشرو باعث شده تا شهروندان در هنگام استراحت بر روی این نیمکت ها نهایت لذت را ببرند. تاثیر ساخت و تعبیه چنین نیمکت هایی بر روی سلامت جسمی و روانی افراد جامعه پنهان نیست.

از جمله پارامترهایی که یک شرکت تولید کننده نیمکت پارکی باید به آن ها توجه کند عبارتند از:

 • مورد استفاده نیمکت پارکی
 • افرادی که می خواهند از نیمکت پارکی استفاده کنند
 • ارتفاع پایه ها
 • فاصله نشیمنگاه از زمین
 • فاصله نشیمنگاه از تکیه گاه
 • زاویه بین نشیمنگاه و تکیه گاه
 • ابعاد نشیمنگاه و تکیه گاه
 • ارتفاع و اندازه دسته نیمکت

 چه عواملی قیمت نیمکت های پارکی را تعیین می کنند؟

یکی از مهم ترین عواملی که به خرید نیمکت پارکی جهت می دهد، قیمت نیمکت پارکی است. شما می توانید برای کسب آگاهی در مورد قیمت نیمکت پارکی در قزوین از طریق شماره تماس های شرکت آذرپاش پیشرو با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید. عوامل زیادی در تعیین قیمت نیمکت پارکی نقش دارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع ماده (یا مواد) بکار برده در نیمکت پارکی
 • چگونگی مونتاژ
 • میزان جوشکاری CO۲
 • تعداد نیمکت های سفارش داده شده
 • رنگ بکار رفته در نیمکت پارکی
 • طراحی نیمکت پارکی

متقاضیان خرید نیمکت پارکی چه کسانی هستند؟

افراد حقیقی و حقوقی زیادی با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نیمکت پارکی از شرکت های تولید کننده نیمکت پارکی می کنند. شرکت آذرپاش پیشرو افتخار همکاری با شهرداری ها، بخشداری ها، دهیاری ها، اداره جات، مراکز تجاری و بیمارستان های مختلفی را در این زمینه داشته است. از جمله شهرداری هایی که اقدام به خرید نیمکت پارکی از شرکت آذرپاش پیشرو کرده اند می توان به شهرداری تهران بزرگ، شهرداری قزوین، شهرداری زنجان، شهرداری تبریز، شهرداری کرج و شهرداری رشت اشاره کرد.

خرید اینترنتی نیمکت پارکی

اگر قصد خرید نیمکت پارکی را دارید، خرید اینترنتی نیمکت پارکی مقرون به صرفه ترین راه است. گسترش روزافزون فضای مجازی و اینترنت، محدودیت های زیادی را از سر راه انسان برداشته است. یکی از امکاناتی که اینترنت در اختیار انسان ها قرار داده، خرید اینترنتی محصولات مختلف است. با این اوصاف اگر قصد خرید اینترنتی نیمکت پارکی را دارید، می توانید به راحتی با مراجعه به وبسایت یکی از شرکت های تولید کننده نیمکت پارکی، اقدام به خرید کنید. با وجود این امکان، دیگر لازم نیست که شما وقت و انرژی زیادی را برای انتخاب و خرید نیمکت پارکی صرف کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نیمکت پارکی فلزی در قزوین می توانید به وبسایت شرکت آذرپاش پیشرو به نشانی https://azarpp.co.ir مراجعه کرده و یا از طریق تماس تلفنی از کارشناسان شرکت در این مورد سوال کنید.

خرید اینترنتی نیمکت پارکی مزایایی دارد که به شرح زیر است:

 • در انرژی، هزینه و وقت خریدار صرفه جویی می شود.
 • امکان مشاهده و مقایسه مدل ها و طرح های مختلف نیمکت پارکی فراهم است.
 • در این صورت شما می توانید بدون خستگی و عجله بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • فروشگاه های اینترنتی نیمکت پارکی پشتیبانی می شود و خریدار می تواند از خدمات آن ها استفاده کند.
 • در صورتیکه نیمکت پارکی ارسال شده با سفارش شما مطابقت نداشته باشد، امکان مرجوع کردن آن وجود دارد.

و اما نکته قابل توجه دیگر در زمینه خرید اینترنتی نیمکت پارکی، اعتماد به فروشنده اینترنتی نیمکت پارکی است که در ادامه به آن می پردازیم.

انتخاب بهترین فروشگاه اینترنتی نیمکت پارکی

در کنار مزایایی که در بالا در مورد خرید اینترنتی نیمکت پارکی بیان شد، کاستی ها و خطراتی نیز در این امر وجود دارد. فضای اینترنت یک دنیای گسترده و عظیم است. همانطورکه سارقین و افراد کلاهبردار در دنیای حقیقی وجود دارند، فضای اینترنت (فضای مجازی) نیز از این قاعده مستثنی نیست. متاسفانه کلاهبرداری های زیادی از قبیل فروش محصولات بی کیفیت (تقلبی) در فضای مجازی اتفاق می افتد؛ بنابراین می بایست شما به منظور پیدا کردن یک فروشگاه مورد اعتماد، پارامترهایی را مد نظر داشته باشید.

برای پیدا کردن فروشگاه اینترنتی مورد اعتماد به منظور خرید نیمکت پارکی می بایست پارامترهای زیر را مد نظر قرار داد:

 • سوابق و رزومه کاری فروشگاه می بایست بررسی شود.
 • از اصالت فروشگاه اطمینان حاصل شود.
 • میزان رضایت مشتریان از فروشگاه بررسی شود.
 • فروشگاهی که در کار خود موفق است و شعبه حقیقی دارد، برگزیده شود.

اگر فرصت تحقیق درباره فروشگاه اینترنتی و یافتن معتبرترین آن ها را ندارید، ما در ادامه قصد داریم شما را با شرکت آذرپاش پیشرو و مزایای خرید اینترنتی نیمکت پارکی از وبسایت این شرکت، بیشتر آشنا کنیم.

درباره شرکت آذرپاش پیشرو

شرکت آذرپاش پیشرو به عنوان اولین تولید کننده حرفه ای مخازن تفکیکی در ایران فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی و تولید محصولات خدمات شهری از سال ۱۳۹۲ در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین، آغاز کرد. شرکت نام برده با تولید با کیفیت ترین محصولات از قبیل مخزن زباله، نیمکت پارکی (مبلمان شهری)، تابلوهای راهنما، ایستگاه اتوبوس، میل پرچم، تابلو های تبلیغاتی، ست های ورزشی، المان های شهری و ادوات نورپردازی شهری همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود کوشیده و تاکنون از این نظر موفق بوده است.

وبسایت شرکت آذرپاش پیشرو به نشانی https://azarpp.co.ir در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد. هم زمان با راه اندازی وبسایت، فروش اینترنتی انواع تولیدات این شرکت آغاز شد. شرکت آذرپاش پیشرو به عنوان یک شرکت شناخته شده و نام آشنا، تا کنون افتخار همکاری با شهرداری ها، بخشداری ها و دهیاری های زیادی در سراسر کشور عزیزمان را داشته است. شرکت آذرپاش پیشرو با توجه به دارا بودن تجهیزات مدرن، پرسنل مجرب و سابقه تولید نیمکت پارکی و مبلمان شهری توانسته زمان لازم برای تولید این محصولات را به حداقل کاهش دهد و از این رو قیمت نیمکت پارکی تولید شده توسط این شرکت تفاوت فاحشی با دیگر شرکت ها دارد.

در تمامی ادوات مبلمان شهری تولید شده توسط شرکت آذرپاش پیشرو از رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) استفاده شده که همین امر باعث شده تا محصولات تولید شده توسط این شرکت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی بسیار مقاوم باشند.

نگاه تخصصی طراحان ما به امر زیبایی شناسی باعث شده تا علاوه بر ارگان های حقوقی، افراد حقیقی نیز از شرکت آذرپاش پیشرو برای ویلا های خود نمیکت خریداری کنند. شهرداری تهران بزرگ، شهرداری قزوین، شهرداری رشت، شهرداری زاهدان، شهرداری آستارا، شهرداری تبریز، شهرداری زنجان و شهرداری بندر انزلی از جمله ارگان هایی هستند که تا کنون با شرکت آذرپاش پیشرو طرف قرارداد بوده اند و هم اکنون برای رفع احتیاجات خود در زمینه خدمات شهری با این شرکت مشورت می کنند.

 

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.