ایران، قزوین، شهر صنعتی البرز

خیابان ابوریحان بیرونی، بن بست یکم

1444 24 32 028

شماره تماس

شنبه تا جمعه: 18:00 - 8:00

فروشگاه سایت همه روزه باز است

درباره شرکت آذرپاش

درباره آذرپاش

شرکت آذرپاش پیشرو با تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت(مبلمان و تجهیزات خدمات شهری،تجهیزات پارکی و...) گامی در جهت انجام مسئولیتهای ملی،صنعتی و اجتماعی خود برداشته و با برخورداری از پروانه بهره برداری و اخذ Iso9001:2015 (مدیریت کیفیت)از کمپانی (tuv) کشور آلمان برای دستیابی به اهداف سازمانی و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت می کوشد که با فروش و عرضه محصولات خود در کشور عزیزمان ایران و صادرات به کشور های مختلف،رسالت صنعتی و تجاری خود را عملی نماید. امیداست که در زیر سایه الطاف و عنایات پروردگار باریتعالی با الویت اخذ رضایت مشتریان خود گامی چشمگیر در صعود به قلل رفیع موفقیت برداریم.

آغاز کار آذرپاش پیشرو در زمینه خدمات شهری:

شرکت آذرپاش پیشرو در مسیر تکامل با نگاه به اهداف بزرگ خود همواره در تلاش بوده تا روز به روز گامی جدید در صنعت مبلمان شهری بردارد، با توجه به این مهم آذرپاش پیشرو خط تولید پایه چراغ پارکی و خیابانی خود را با مشاوره و همکاری طراحان حرفه ای راه اندازی کرد. در ابتدا با مهندسی معکوس از نمونه های خارجی شروع به تولید کردیم اما رفته رفته بر روی ایده های خلاقانه پرسنل طراحی و تولید کار کردیم و موفق شدیم نمونه های بومی سازی شده زیادی به سبد محصولاتمان اضافه کنیم. بعد از گذشت زمان کوتاهی تیم طراحی ما مشغول به طراحی المان های نوری شد که گام بلندی دیگر در صنعت مبلمان و خدمات شهری بود.
خلاقیت ، زیبایی شناسی ، پشتکار و کیفیت اجرا کارهای آذرپاش پیشرو باعث شد تا بار دیگر خیلی زود جایگاه خود را در این صنعت پیدا و حفظ کند.

جلب رضایت مشتری بزرگترین هدف ماست

برخی از مشتریان ما

سابقه فعالیت شرکت آذرپاش

شرکت آذرپاش پیشرو با به کارگیری کادر طراحی و تولید متخصص و با اتکا به تجربه طولانی در زمینه زیبا سازی و تولید مبلمان شهری توانسته گام بلندی در این صنعت بردارد.
توجه به زیبایی شناسی و استفاده از متریال مرغوب باعث شده تا ارگان های مربوطه برای تجهیز فضای سبز شهری راغب به خرید نیمکت پارکی از این شرکت باشند.
طراحان حرفه ای شرکت آذرپاش پیشرو توانسته اند با برسی آناتومی بدن انسان ایده آل ترین نیمکت ها و مبلمان شهری را جهت رفاه و آسایش شهروندان هنگام استراحت در پارک ها و معابر عمومی تولید کنند.
با توجه به این مهم شهرداری ها ، بخشداری ها و دهیاری های زیادی اقدام به خرید مبلمان شهری از این شرکت کرده اند.
شرکت آذرپاش پیشرو با توجه به دارا بودن تجهیزات مدرن ، پرسنل مجرب و سابقه تولید انبوه نیمکت و مبلمان شهری توانسته زمان لازم برای تولید این محصولات را به حداقل کاهش داده از این رو قیمت نیمکت پارکی تولید شده توسط این شرکت تفاوت فاحشی با دیگر شرکت ها دارد.
در تمامی مبلمان شهری تولید شده توسط شرکت آذرپاش پیشرو از رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) استفاده شده که همین امر باعث شده تا محصولات تولید شده توسط این شرکت بسیار مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی باشند.
نگاه تخصصی طراحان ما به زیبایی شناسی باعث شده تا علاوه بر ارگان های حقوقی ، افراد حقیقی نیز اقدام به خرید نمیکت برای ویلا از این شرکت کنند.
نمیکت ویلایی تولید شده توسط این شرکت انواع مختلفی دارد که بنابر سلیقه مشتری مدل و رنگ نیمکت قابل تغییر است ، این نیمکت ها در دو نوع ثابت و تابی تولید میشوند.
قیمت نیمکت ویلایی تولید شده توسط شرکت آذرپاش پیشرو به دلیل عدم وجود واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده بسیار برای خریدار مقرون به صرفه است.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.